91741
15:54 25.092019

Юні лісівники з Ужгородщини представляють область на Всеукраїнському зльоті шкільних лісництв

Життя 3792

У рамках XIII Всеукраінського зльоту з 25 по 27 вересня шкільні лісництва на базі Чернігівського обласного центру роботи з обдарованими дітьми демонструватимуть виставки-презентації досягнень та захищатимуть науково-дослідницькі роботи команд у галузі лісового господарства. Також заплановано ознайомлення юних лісівників та їх наставників з визначними місцями Чернігівщини.

До участі в зльоті запрошуються кращі шкільні лісництва, які мають досвід виробничої й навчально-дослідної роботи та досягли значних результатів у галузі лісового господарства. Цьогоріч представники Кам’яницького шкільного лісництва завоювали кубок переможця на обласному зльоті шкільних лісництв Закарпаття і зараз вихованці отримали запрошення на змагання більшого масштабу.

До складу команди входять троє учнів – Владислав Кий, Валерія Шип та Ірина Гумен, керівник шкільного лісництва Олексій Кузнєцов.

Довідково: Ужгородське шкільне лісництво діє з 1997 року на основі договору між Ужгородським лісгоспом та Кам’яницькою загальноосвітньою школою діє шкільне лісництво. Сьогодні до його складу входить 26 учнів Кам’янецької школи.

Основними напрямками діяльності шкільного лісництва є: теоретична і практична підготовка членів шкільного лісництва; вивчення основ ведення лісового господарства; здійснення дослідницьких робіт та впровадження їх у практику; природоохоронна, лісоохоронна та агітаційна робота.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне