90712
11:21 14.092019

В Ужгороді відбулась основна частина молодіжного фестивалю «Beauty Around Me»

Життя 3557

Сьогодні в Ужгороді на площі Театральній відбулася основна частина Міжнародного молодіжного фестивалю “Beauty Around Me”, який проводять у нашому місті вже вчетверте.

У фесті, який проходить під гаслом “Єдині в розмаїтті, беруть понад дві сотні учасників зі США, Марокко, Індії, Нігерії, Угорщини,Румунії, Словаччини,Німеччини та з різних регіонів України. Вони спілкуються, обмінюються досвідом, традиціями, пізнаючи таким чином культуру інших народів

У програмі – різні інтелектуальні ігри, робота в міжнаціональних командах (гра-квест „Take five”), екскурсії, обмін досвідом щодо реалізації молодіжної політики в різних країнах та регіонах України, ярмарок культур, концерт, крос-культурні вечірки тощо.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Закарпатський поет Ласло Варі Фабіан відзначив 75-річчя
16:55
Культура – Виставка митців-членів Закарпатської організації національної спілки художників України «Подих весни»
16:19
Спілка закарпатських угорських багатодітних родин підбила підсумки творчого конкурсу
15:49
Фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології зібрав в Ужгороді понад 150 школярів з усієї країни
14:01
У Берегові відбулося інтерактивне знайомство з музичними інструментами
13:46
У Берегові відбулася виставка великодніх рушників і пісних страв
13:00
Поліцейські Закарпаття розслідують автотрощу в селі Ракошино: один чоловік загинув, ще один – травмований
12:33
У Берегові успішно провели конференцію з дошкільної педагогіки 
12:11
На Ужгородщині попрощаються з воїном Антоном Зінчуком
11:25
В Ужгороді вчетверте проводять Відкритий конкурс піаністів імені Дезидерія Задора
09:14
Всі новини