39402
20:06 31.082017

У Липчі привітали 100-річну ювілярку

Життя 11453

Минулого тижня свій славний 100-річний ювілей відзначала Христина Дмитрівна Томищ, жителька села Липча, що в Хустському районі.

333

На своєму довгому життєвому шляху ювілярка пережила чимало випробувань, все своє життя присвятила сім’ї, виховавши п’ятеро дітей і дочекавшись внуків та правнуків.

Христина Дмитрівна стала взірцем для своєї родини та односельчан. До глибокої старості зберегла ювілярка інтерес до життя, доброзичливість і надзвичайну працелюбністю. Саме ці риси – доброзичлива вдача, оптимізм, надзвичайна працьовитість – і стали запорукою її довголіття, вважають рідні.

До слова, Закарпаття славиться своїми довгожителями. На сьогодні в краї живуть 17 довгожителів, котрим виповнилося 100 і більше років. Найстарішими закарпатками, що мають по 104 роки, є Ілона Бокоч із Білої Церкви, що на Тячівщині, Уляна Карак із Геєвців на Ужгородщині та Марія Купина із Горінчева, що на Хустщині.

Вже стало доброю традицією в системі Пенсійного фонду області вітати і вшановувати пенсіонерів такого поважного віку. Адже ці люди є носіями наших традицій та очевидцями багатьох історичних подій, інформує Управління.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Продавав авто, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: поліція Ужгородщини повідомила про підозру підприємцю з Мукачівщини
19:11
В Мукачеві інформують про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування
19:01
Закарпаття: надходження акцизного податку протягом січня-лютого 2026 року перевищили 47 млн грн
18:57
В Ужгороді відбулося чергове засідання виконкому
18:33
Конфлікт через будинок завершився поножовщиною між братами у Берегові
17:51
На Закарпатті прогнозують нічні заморозки
17:40
Ужгород готується до великої спортивної події – вдруге в місті відбудеться «Uzhhorod Half Marathon»
17:37
570 пожеж з початку року зафіксували в екосистемах Закарпаття
17:26
Ужгород сьогодні попрощався із 29-річним захисником Сергієм Козаченком
17:22
На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
16:28
Всі новини