188739
12:42 1.102025

В Ужгороді вшанували пам’ять загиблих захисників та захисниць України

Життя 1000

1 жовтня в Ужгороді, на Пагорбі Слави, відбулося скорботне вшанування Героїв, які віддали своє життя за свободу та незалежність України.

Поліцейські разом із представниками громади, місцевої влади, військовими та духовенством прийшли до Меморіалу полеглим Героям України, щоб схилити голови перед пам’яттю тих, хто загинув у боротьбі за нашу державу.

Під час заходу присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять полеглих захисників, після чого до могил було урочисто покладено квіти.

Участь у церемонії взяли й співробітники поліції Закарпаття, висловивши свою глибоку шану та вдячність воїнам, які стали символом мужності, честі й відданості Україні.

Пам’ятаємо кожного. Вони назавжди залишаться в наших серцях та історії нашої країни!

Про це повідомляє відділ комунікації поліції в Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Ужгородщині сталася ДТП за участю легковиків: постраждали шестеро людей, серед них троє дітей
17:17
Впевнений старт юних ужгородських баскетболістів
16:51
На Закарпатті прикордонники затримали групу українців, які намагалися незаконно потрапити до Словаччини
16:31
У Виноградові ліквідували пожежу на складі районної лікарні
16:16
Виноградівщина втратила Героя: офіційно підтверджено загибель Івана Дорогого
15:54
На Мукачівщині рятувальники ліквідували пожежу в гаражі та запобігли перекиданню вогню на житловий будинок
15:35
У Берегові відбувся масштабний тенісний турнір: перемоги, емоції та підтримка ЗСУ
15:14
У Мукачеві за тиждень оштрафували 336 водіїв за порушення правил паркування
14:50
У селі Іза запроваджують посилені протиепідемічні заходи через спалах вірусного гепатиту А
14:26
У Берегові відкрили виставку про греко-католицьку церкву
14:04
Всі новини