188038
08:45 17.092025

На Закарпатті народився перший малюк, зачатий завдяки державній програмі безоплатного лікування безпліддя

Життя 992

В Ужгородському пологовому будинку з’явився на світ хлопчик — перша дитина в області, народжена у подружжя, яке скористалося послугою безоплатного лікування безпліддя в межах Програми медичних гарантій.

Пара понад 12 років проходила обстеження та лікування, однак завагітніти не вдавалося. Дізнавшись про можливість отримати безкоштовну допомогу, вони звернулися до Центру планування сім’ї при Закарпатській обласній клінічній лікарні ім. А. Новака.

Послуга стала доступною українським родинам у 2024 році. Відтоді на Закарпатті нею вже скористалися 100 жінок, у 17 з них настала довгоочікувана вагітність.

Загалом лікування безпліддя в межах програми можна пройти у 46 медичних закладах України — державних, комунальних і приватних, що мають договір з НСЗУ. Щоб стати учасником, потрібно звернутися в центр планування сім’ї, пройти обстеження та отримати висновок консиліуму лікарів.

Про це повідомив голова Закарпатської ОДА Мирослав Білецький та привітав родину із народженням малюка, побажавши здоров’я матері й дитині та закликав пари, які мріють про батьківство, не зволікати й скористатися державною програмою.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Хустщині шахраї від імені податківців телефонують та вимагають кошти
16:45
Від початку на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
16:36
На Закарпатті стартували рейди з виявлення незаконно зрубаних ялинок
14:40
На Закарпатті затримали озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
14:31
1528 — новий номер Єдиної ветеранської лінії
11:59
У Перечині провели майстерку з виготовлення вертепної зірки
10:54
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
Всі новини
Головне