
За тиждень у Закарпатті на ГРВІ захворіли майже 3 тисяч людей
Упродовж минулого тижня 12-18 травня до закладів охорони здоров’я області звернулася 2947 людей з ГРВІ, з них 1855 дітей та 1092 дорослих. Кількість звернень у порівнянні з попереднім тижнем збільшилась на 15,7%, (захворіло 2947 проти 2548 осіб).

Найвищі показники захворюваності протягом звітного періоду зареєстровані в Ужгородському та Берегівському районах.
Серед хворих з ГРВІ не підтверджено випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Кількість хворих зменшилась на 3 випадки у порівнянні з попереднім тижнем (0 проти 3 випадків).
Госпіталізовано з приводу ГРВІ 77 пацієнтів, з них із діагнозом COVID-19 – 0. Найбільше звернень з приводу ГРВІ – серед дітей віком 0- 4 років (32 із 77 хворих) та віковій групі 30-64 років (18 із 77 хворих).
Про це повідомляє Закарпатський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися