179988
10:27 12.042025

Урок мужності від закарпатських гвардійців: дрони, медицина і натхнення

Життя 1491

Закарпатські нацгвардійці провели урок мужності в Оноківській школі. Військовослужбовці розповіли про роль Національної гвардії України у захисті держави, продемонстрували спорядження, безпілотні літальні апарати, озброєння та провели тренування з тактичної медицини.

Гвардійці показали, як працюють дрони, пояснивши їх важливість на полі бою. Школярі спробували також себе у ролі пілотів.

«Це було неймовірно! Я вперше побачила, як керують справжнім бойовим дроном. Мені здається, що це не просто техніка, а справжній порятунок для наших військових», – ділиться враженнями учениця Олена.

Інструктори окремо зупинилися на важливості вміти надавати домедичну допомогу собі і побратимам. Ці знання, кажуть медики, можуть знадобитися не лише військовим, а й цивільним. Гвардійці продемонстрували, як правильно накладати турнікет для зупинки кровотечі, та розповіли про склад тактичної аптечки й її застосування в екстрених умовах.

«Це те, що повинен знати кожен, незалежно від віку чи професії. На мою думку, такі уроки допомагають учням краще розуміти, наскільки важливими є базові медичні знання у сучасному світі. Особливо приємно, що ці знання подають військові, які мають реальний досвід застосування цих навичок у складних умовах. Це не просто навчання, це урок життя, який залишить відбиток у свідомості наших дітей», – зауважила вчителька біології пані Світлана.

Майбутнім випускникам також розповіли про вищі навчальні заклади Національної гвардії України, умови вступу та кар’єру, яку можна побудувати у війську.

«Такі заходи не лише підвищують обізнаність молоді, але й надихають її на вибір професії. Ми прагнемо показати, що військова служба – це не тільки виклики, а й можливості для самореалізації, розвитку лідерських якостей та служіння своїй країні. Сподіваємося, що серед цих юнаків та дівчат є ті, хто в майбутньому приєднається до нашої команди, щоб стати частиною великої справи захисту України», – підсумував офіцер Національної гвардії майор Ігор Іванов, інформує НГУ в Закарпатській області .

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Закарпаття готується до Національного тижня безбар’єрності
20:57
«Герої Закарпаття» - в області започаткували конкурс пам’яті полеглих захисниківм
20:05
У Мукачеві відкрилася виставка до 75-річчя художника Олександра Андялоші
19:10
У понеділок в Ужгороді прощатимуться із солдатом Олександром Скляровим
18:45
В прес-центрі Закарпатської ОВА відбувся брифінг з нагоди оголошенняобласного конкурсу пошуково-дослідницьких робіт «Герої Закарпаття»
10:46
«Бліц» підготувала танцювальний перформанс «Вибір»
10:09
Митник із Закарпаття отримав два роки тюрми за сприяння незаконному ввезенню електротехніки на 14 млн гривень
09:01
На Закарпатті кипить торгівля розсадою. Огляд цін
16:10
Про безпечність ранніх овочів та фруктів на прилавках Закарпаття
15:49
Обмеження руху в Ужгороді у зв'язку із проведенням Krayna Uzhhorod Marathon
15:34
Всі новини