178525
14:59 12.032025

У Мукачеві попрощаються із загиблим на війні захисником

Життя 1921

У суботу, 15 березня 2025 року, о 12:00 год., у храмі Преображенння Господнього, вул. Токаря Михайла, 70/1А, відбудеться Чин прощання та поховання з померлим Героєм Євгеном Карпинцем.

Про це інформує Мукачівська міська рада.

Майор Карпинець Євген Степанович, 21 березня 1982 р.н., військовослужбовець в/ч А 7313, помер 10 березня 2025 року, під час виконання бойового завдання, захищаючи Батьківщину та всіх нас від підступного та безжального ворога.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
В Ужгороді попрощалися із Володимиром Бирою
09:15
Музика, що відкриває серця: як дебреценський ансамбль SONUS подарував Берегову світло Адвенту
08:30
У Мукачеві близько 90 водіїв притягнуто до адміністративної відповідальності за 10 днів на платних паркувальних майданчиках
16:21
Берегівська лікарня отримала нове реабілітаційне обладнання
16:01
339 учасників бойових дій отримали послуги Закарпатської обласної служби зайнятості з початку року
15:44
У Берегові з лекцією виступили угорські олімпійські чемпіони
15:27
Всі новини
Головне