174981
16:48 5.122024

В Ужгороді відбувся обласний форум лідерів учнівського самоврядування «Нове покоління»

Життя 1056

Подія об’єднала понад сто активних та амбітних юнаків та дівчат з усіх куточків Закарпаття і їхніх координаторів. Основну частину форуму провели в обласному центрі дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН».

Учасників заходу привітала директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОВА Мар’яна Марусинець. Вона наголосила, що сьогодні молоді люди є рушійною силою змін та розвитку своїх громад, регіону і країни загалом.

«Обласна влада максимально підтримує талановиту й ініціативу молодь, адже надзвичайно важливо створити всі умови, щоб вона могла реалізувати свій потенціал на повну», – зазначила Мар’яна Марусинець.

Ключовою подією форуму стали вибори та інавгурація нового президента обласного учнівського парламенту «Нове покоління». Ним став Даніїл Пітьовка з Іршавської громади.

Крім цього, учасники заходу відвідали головну адмінбудівлю Закарпаття, побували в сесійній залі, відчули себе справжніми депутатами, дізналися чимало цікавого про роботу ОВА, облради та як живе наша область в умовах війни.

Форум став майданчиком для активної взаємодії, обміну ідеями та баченням розвитку учнівського самоврядування в регіоні. Його майбутнє – в надійних руках «Нового покоління».

Фото: обласна військова адміністрація, ПАДІЮН.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
В Ужгороді попрощалися із Володимиром Бирою
09:15
Музика, що відкриває серця: як дебреценський ансамбль SONUS подарував Берегову світло Адвенту
08:30
У Мукачеві близько 90 водіїв притягнуто до адміністративної відповідальності за 10 днів на платних паркувальних майданчиках
16:21
Берегівська лікарня отримала нове реабілітаційне обладнання
16:01
339 учасників бойових дій отримали послуги Закарпатської обласної служби зайнятості з початку року
15:44
У Берегові з лекцією виступили угорські олімпійські чемпіони
15:27
Всі новини
Головне