174418
16:09 25.112024

Завтра Мукачево прощатиметься із загиблим Героєм

Життя 2961

У вівторок, 26 листопада 2024 року, о 12:00, у Кафедральному соборі Різдва Божої Матері, мікрорайон Росвигово (вул. Яна Амоса Коменського), відбудеться Чин похорону та прощання з полеглим Героєм Андрієм Антонюком.

Солдат Антонюк Андрій Петрович, 19.06.1980 р.н., військовослужбовець в\ч А2582, загинув під час виконання бойового завдання 17 листопада 2024 року, захищаючи Батьківщину та всіх нас від підступного та безжального ворога.

Герою Слава!

Про це інформує Мукачівська міська рада.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
В Ужгороді попрощалися із Володимиром Бирою
09:15
Музика, що відкриває серця: як дебреценський ансамбль SONUS подарував Берегову світло Адвенту
08:30
У Мукачеві близько 90 водіїв притягнуто до адміністративної відповідальності за 10 днів на платних паркувальних майданчиках
16:21
Берегівська лікарня отримала нове реабілітаційне обладнання
16:01
339 учасників бойових дій отримали послуги Закарпатської обласної служби зайнятості з початку року
15:44
У Берегові з лекцією виступили угорські олімпійські чемпіони
15:27
Всі новини
Головне