171064
14:29 15.092024

У Тячеві до Дня міста відзначали жителів громади у різних номінаціях

Життя 3243

Уже багато років поспіль доброю традицією у День міста є відзначення жителів громади у різних номінаціях.

Найповажнішою з них є номінація «Найстарший житель Тячівської територіальної громади».

Під час відзначення Дня міста Тячів з радістю та повагою вшановували найстарших жителів нашої громади:

  • жительку міста Тячів Пудченко Ніну Іванівну, яка в цьому році відзначатиме свої 98 років.
  • мешканку с.Тячівка, 98 річну Молнар Ганну Іванівну
  • жительку с.Руське Поле Стойку Юлію Іванівну, яка цьогоріч відсвяткувала 100 років.
  • мешканку с.Руське Поле Пономаренко Клавдію Михайлівну, яка відсвяткує 100-річчя у листопаді
  • жительку с.Лази Немеш Ганна Василівну, яка відсвяткувала свій 95 ювілей в цьому році.

А от наймолодшою жителькою громади цьогоріч стала Сопко Даринка, яка народилася 8 вересня 2024 року в сім’ї військовослужбовця Сопко Олександра Юрійовича та Сопко Віти Юріївни із села Лази. Даринка вже третя дитина в цій молодій родині.

На урочистостях щиро побажали новонародженій міцного здоров’я та щасливої долі, а батькам – віри у гарне майбутнє своєї дитини.

Традиційно відзначили і найстарші пари громади.

65 років тому, 20 вересня 1959 року, зареєстрували свій шлюб Олександр Гаврилович та Ілона Йосипівна Лойоші – мешканці Тячева. Стільки ж років разом прожила і сім’я Горничарів Михайла Івановича та Марії Василівни із села Лази.

Наймолодшою ж парою стала родина Цубери Павла Михайловича та Анастасії Петрівни.

Про це повідомляє Тячівська міська рада Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
В Ужгороді попрощалися із Володимиром Бирою
09:15
Музика, що відкриває серця: як дебреценський ансамбль SONUS подарував Берегову світло Адвенту
08:30
У Мукачеві близько 90 водіїв притягнуто до адміністративної відповідальності за 10 днів на платних паркувальних майданчиках
16:21
Берегівська лікарня отримала нове реабілітаційне обладнання
16:01
339 учасників бойових дій отримали послуги Закарпатської обласної служби зайнятості з початку року
15:44
У Берегові з лекцією виступили угорські олімпійські чемпіони
15:27
Всі новини
Головне