164224
09:43 14.062024

Спецпогашення поштової марки «Україно, вперед!» відбулося сьогодні в Ужгороді.

Життя 639

«Україно, вперед!» – нова марка від Укрпошта, випуском якої національний поштовий оператор вирішив підтримати національну збірну з футболу, яка 17 червня зіграє свій перший матч у Німеччині в турнірі Євро-2024.

Попри повномасштабну війну, Україна продовжує демонструвати високі спортивні результати. Національна збірна завоювала путівку до Євро-2024 серед найсильніших команд Європи, збірні U17 та U19 – на юнацьких Єврочемпіонатах, а на цьогорічних Олімпійських іграх у Франції відбудеться дебют олімпійської збірної з футболу.

Поштова марка «Україно, вперед!» з круглою перфорацією, що містить зображення футбольного м’яча з логотипом Української асоціації футболу, надрукована на самоклеючому папері у форматі буклету. Футбольний м’яч символізує не тільки віру у перемогу України на футбольному полі, але й перемогу на іншому полі – полі бою.

У церемонії погашення марки на Стадіон «Авангард» Ужгородської міської ради взяли участь міський голова Богдан Андріїв, начальник відділу поштових послуг Закарпатського регіону Василь Плакош, начальниця управління у справах культури, молоді та спорту міськради Алла Чернобук, віце-президент Асоціації філателістів України Микола Дудник, голова Закарпатського обласного товариства філателістів Геннадій Будкевич.

Випуск марки здійснили за підтримки Українська Асоціація Футболу / Ukrainian Association of Football. Укрпошта повідомила, що кількість тиражу становить 560 тис. поштових марок. Вартість одного поштового аркушу — 120 грн. Автором-художником виступив Антон Хрупін.

Відсьогодні випуск марок «Україно, вперед!» можна придбати у відділеннях Укрпошти, філателістичних крамницях, а також онлайн у Поштовому маркеті.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах