![162763](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/1-37.jpg)
На території Углянської сільської ради ліквідовано стихійне сміттєзвалище
У ході обстеження території Углянської територіальної громади (Тячівський район) Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області (далі – Інспекція) виявлено несанкціоноване звалище відходів – поблизу с. Колодне.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/1-37.jpg)
На основі зафіксованого порушення, Інспекцією підготовлено та направлено на адресу Углянської сільської ради Тячівськього району вимогу, якою зобов’язано ліквідувати стихійне сміттєзвалище, а також вживати заходів щодо запобігати утворенню стихійних сміттєзвалищ шляхом проведення просвітницької роботи та посилення контролю додержання вимог природоохоронного законодавства.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-19.jpg)
На сьогоднішній день несанкціоноване сміттєзвалище на території Углянської сільської ради ліквідовано.
Нагадуємо, що відповідно до Закону України «Про управління відходами» захоронення відходів здійснюється на полігонах, що відповідають вимогам законодавства, а особи, винні за порушення у сфері управління відходами, несуть дисциплінарну, адміністративну, адміністративно-господарську, цивільну чи кримінальну відповідальність.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/3-14-1.jpg)
Закликаємо всіх мешканців бути відповідальними та дотримуватися правил сортування та видалення відходів, бути небайдужими та інформувати Державну екологічну інспекцію у Закарпатській області про виявлені факти порушень, використовуючи мобільний додаток “ЕкоЗагроза” та за телефоном (0312) 61-43-30
Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Закарпатській області.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися