162659
09:23 12.052024

У Закарпатському угорському інституті провели профорієнтаційний день

Життя 1362

У Закарпатському угорському інституті імені Ференца Ракоці ІІ 10 травня вже вдруге відбувся День профорієнтації. Захід проводився з метою познайомити майбутніх абітурієнтів з життям закладу та його структурних підрозділів, а також проінформувати їх про вступну кампанію 2024 року до вищих навчальних закладів.

З цієї нагоди учні мали змогу познайомитися з життям вишу та отримати інформацію про роботу факультетів, дізнатися більше про навчальні програми кафедр від їх завідувачів та викладачів.

Секретар приймальної комісії Аттіла Товт відрекомендував присутнім представників факультетів та ознайомив їх з програмою заходу. Далі проінформував учасників в індивідуальному порядку про правила вступу в 2024 році.

Всі кафедри готувалися для зустрічі з майбутніми студентами та підготували цікаві програми.

Кафедра педагогіки, психології, початкової, дошкільної освіти та управління закладами освіти організувала для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку куточок казок, майстер-клас з рукоділля, народні ігри, смугу перешкод, ігри на спритність та рухливі ігри.

Відділення англійської філології відкрили свої двері перед учнями, які прагнули зануритися у світ англійської мови та дізнатися більше про англомовні країни, їхню культуру та традиції. Відвідувачі побували на інтерактивній лекції про англомовні країни, взяли участь у вікторині.

Відділ угорської філології теж підготував різноманітну програму, щоб усі відчули себе немов у казці, та організував творчу літературну вікторину.

З повсякденним життям українського відділення кафедри філології могли познайомитися учні, які проявляють інтерес до української мови та літератури. Протягом дня вони взяли участь у різноманітних мовних іграх.

Кафедра історії та суспільних дисциплін провела інтерактивну онлайн-вікторину для зацікавлених школярів.

Відділ географії та туризму підготував не менш цікаву програму. Учасники відвідали виставку мінералів, взяли участь у країнознавчій вікторині, перевірили свої вміння орієнтуватися по карті «наосліп».

Відвідувачі кафедри біології та хімії взяли участь у захопливих хімічних експериментах, інтерактивних заняттях з зоології та ботаніки. Оглянули та оцінили багатство власної колекції та лабораторії кафедри та дізналися більше про повсякденне життя вчених-натуралістів.

Програма кафедри математики та інформатики, насамперед, була націлена на учнів 8-11 класів. Охочі познайомилися з 3D-моделюванням, дізналися більше про практичну математику, а також продемонстрували свої інтелектуальні здібності в настільних та індивідуальних іграх (кооперативних, математичних та логічних).

Кафедра обліку і аудиту своїми програмами мала на меті підвищити фінансово-економічну грамотність. З цією метою учасники заходу могли проявити себе в інтерактивних іграх, в різних ситуаційних сценах та виконали низку креативних вправ.

Наталія ВАРОДІ, фото автора

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Від початку року патрульні поліцейські Закарпатської області розшукали 100 водіїв, які покинули місце ДТП
19:21
«Карпатівки» стали срібними призерками української Суперліги
19:18
Вечір памʼяті воїна 128-ї бригади Івана Пайди
17:03
Тіло несло течією вздовж берега: прикордонники виявили потопельника в Тисі
16:18
У Мукачеві затримали зловмисника, який викрав мобільний телефон у дитини
16:04
В Ужгороді відкрився офіс для підтримки бізнесу «Зроблено в Україні»
15:48
На Хустщині 59-річний чоловік напився і зарізав сокирою гостя
15:18
10 років ув’язнення – вирок суду для двох братів із Берегівщини, які намагалися вбити односельчанина
14:43
На Закарпатті судитимуть керівника комунального підприємства за розтрату понад пів мільйона гривень на закупівлі генераторів
14:33
В обласному центрі Закарпатті стартував другий масштабний Ярмарок вакансій
14:16
Всі новини