![162630](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo-2024-05-11-10-37-27.jpg)
В обласному центрі Закарпаття провели музично-теоретичну олімпіаду імені Надії Затіної
Відкриту музично-теоретичну олімпіаду імені Надії Затіної вдруге провели в Ужгородській музичній школі №1. Цього року її присвятили 100-річчю від дня народження Надії Григорівни.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo-2024-05-11-10-37-27-1024x682.jpg)
Ім’я Надії Затіної широко відоме в мистецьких колах нашого краю, її діяльність стала важливою сторінкою в історії Ужгородської музичної школи №1, розповіла директорка школи Олена Охрим. Музикант за покликанням серця, вчитель від Бога, людина великої щирої душі, прекрасна жінка та чудова мама-бабуся, Надія Григорівна Затіна за понад 40 плідних років викладання виховала багато вдячних шанувальників музики та кілька сотень музикантів-професіоналів, які і нині втілюють її педагогічні принципи в своїй практиці у мистецьких закладах краю та далеко за його межами.
У цьогорічній олімпіаді взяли участь 55 учасників із 9 мистецьких шкіл області, вони отримали Подяки за участь та Дипломи переможців.
Гран-прі олімпіади здобула учениця Ужгородської музичної школи № 1 Софія Руснак.
Про це повідомляє Ужгородська міська рада.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися