![162457](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/440341248-1011327993691623-300197510741368695-n-1536x1025.jpg)
У Берегові попрощалися із загиблим Героєм
Учора Берегівська громада попрощалася зі ще одним своїм захисником, який загинув у боротьбі з російськими окупантами на Херсонщині, – Олегом Бецою (1989 р. н.).
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/440341248-1011327993691623-300197510741368695-n-1024x683.jpg)
Наш воїн ще з 2014 р. добровольцем став на захист своєї Батьківщини й після повномасштабного вторгнення також не зміг стояти осторонь. Провести в останню путь Героя прийшли рідні, друзі, бойові побратими та просто небайдужі громадяни. Олега Бецу разом з іншими захисниками поховано з усіма належними військовими почестями на центральному кладовищі міста.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/440179355-1011328053691617-4970824405229839756-n-1024x683.jpg)
Ще раз від імені міської ради, депутатського корпусу, членів виконкому та усієї громади висловлюємо глибокі співчуття родині Героя…Вічна пам’ять та слава нашому захиснику!
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/440332197-1011327940358295-464692416258682238-n-1024x683.jpg)
Про це повідомляє Берегівський міський голова Золтан Бабяк.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися