162231
12:55 2.052024

У Міноборони розповіли, коли запрацює Е-кабінет військовозобов’язаного

Життя 707

Міністерство оборони запускає електронний кабінет військовозобов’язаного. Він запрацює 18 травня, застосунок буде доступний для завантаження в App Store та Google Play Market.

Про це розповіла заступниця міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко в ефірі Радіо Свобода.

«18 травня міністерство оборони запускає, як і визначено чинним законом, електронний кабінет військовозобов’язаного. Зараз цей застосунок буквально створюється, і ми отримуємо всі необхідні документи, щоб він був доступний всім нашим громадянам», – зазначила вона.

Для оновлення даних в е-кабінеті потрібно буде завантажити мобільний застосунок, авторизуватися і заповнити необхідні поля. Зокрема номер телефону, електронну пошту та фактичну адресу проживання. Окрім нового застосунку, оновити свої дані можна буде також через ТЦК та ЦНАП. Проте у двох останніх варіантах потрібно буде відвідувати установи, а через Е-кабінет зробити це можна буде навіть з-за кордону.

«Ми працюємо над тим, щоб в застосунку була доступна ця дуже проста і зручна функція – авторизуватися, заповнити ці три поля і отримати одразу інформацію з бази військовозобов’язаних «Оберіг» для того, щоб передивитися, які дані є по тобі в реєстрі», – додала Черногоренко.

Посадовиця зазначила, що у разі необхідності уточнення даних ТЦК звернеться до військовозобов’язаного. Подальша робота з цими даними відбудеться безпосередньо між ним та працівником ТЦК.

«Оновити ці дані можна буде з будь-якої зручної точки, в тому числі із з-закордону. Ми вважаємо, що кількість військовозобов’язаних, які будуть користуватися цим функціоналом може досягати 70-80%, тому що це буде дуже зручно», – пояснила заступниця міністра оборони.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах