161663
14:53 19.042024

У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти

Життя 693

Знову біль і смуток прийшли у Тересвянську громаду: діти, дружина, мати, родина, друзі, побратими, рідний край не дочекалися з війни солдата Михайла Руснака.

25 лютого 2022 року, у перші дні повномасштабного вторгнення, Михайло був мобілізований та пішов боронити незалежність та цілісність України.

Руснак Михайло Васильович народився 20.11.1988 року у селищі Тересва, у сім’ї Василя та Емми Руснаків. Виріс та виховувався у багатодітній сім’ї, навчався у Тересвянській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. У 2014 році створив сім’ю з Марією Балота, жителькою сусіднього села, разом виховували дітей та проживали у селі Бедевля.

Солдат, стрілець третього кулеметного відділення кулеметного взводу військової частини А4117 Михайло Руснак більше року вважався зниклим безвісти. Родина і вся громада не полишали надію отримати добру звістку про долю захисника.

На жаль, підтвердилися найстрашніші очікування: Михайло загинув під час виконання бойового завдання 3 лютого 2023 року в районі села Іванівське Бахмутського району Донецької області.

У суботу, 20 квітня 2024 року, очікується прибуття тіла полеглого Героя додому на вічний спочинок.

Скорботний кортеж розпочне свій рух з боку міста Тячів (виїзд від моргу лікарні о 10:00).

Прощання з захисником відбудеться у суботу, 20 квітня, і розпочнеться у будинку, де проживає сім’я полеглого Героя, за адресою: с. Бедевля, вул. Незалежності, 3.

Далі скорботний кортеж рухатиметься до селища Тересва, востаннє проїде рідними вулицями, жителі громади матимуть можливість попрощатися з полеглим Героєм.

Чин похорону буде звершуватись у Свято-Михайлівській церкві (УПЦ Московського патріархату) селища Тересва по вулиці Віталія Бенчака (Європейська), початок – о 12:00.

Маршрут руху: с. Бедевля – селище Тересва, вул. Народна (центр) – с. Бедевля – селище Тересва вул. Народна (центр) – вул. Віталія Бенчака.

Всіх жителів громади просять відкласти свої справи та зустріти полеглого Захисника України живим коридором шани по маршруту проїзду скорботного кортежу.

Наголошується, що час прибуття може змінюватися. Додаткова інформація про час та деталі руху скорботного кортежу буде публікуватися на офіційній сторінці Тересвянської селищної ради.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах