161321
10:27 12.042024

Нацгвардійці відпрацювали пошук і затримку диверсантів

Життя 2375

Командно-штабне тренування Закарпатського підрозділу Національної гвардії України відбулось біля Ужгорода. За легендою диверсійно-розвідувальна група противника здійснила напад на один з об’єктів критичної інфраструктури. Варта відбила напад, диверсанти були змушені розосередитись і відступити. Завданням нацгвардійців було знайти і знешкодити противника.

За легендою на один з об’єктів, що охороняють нацгвардійці, намагались проникнути диверсанти. Вони відкрили вогонь, і задіяли БПЛА для скиду гранат на оборнців. Атаку відбила варта, а на пошук нападників, які за попередніми даними розділились на декілька груп, було піднято по тривозі місцевий підрозділ НГУ.

«В короткий час ми розгорнули командно-спостережний і контрольно-пропускні пункти. Це дозволило блокувати район перебування умовного противника і ефективно керувати підрозділами нацгвардії. Наші інженери обладнали мінні загородження, а відділення безпілотних літальних апаратів здійснювало розвідку місцевості з повітря», – розповів офіцер Національної гвардії з позивним «Веселий».

Одна группа умовних умовних диверсантів спробувала прорватись через КПП, але потрапила у мінну пастку і була знешкоджена. Отримавши дані розвідки, нацгвардійці швидко визначили місце, де могли переховуватись інші нападники, та приступили до їхнього пошуку і затримання.

«Ми швидко знайшли одну з груп, яка здійснила напад на об’єкт. Вони не збирались здаватись, відкрили вогонь і були знищені. З іншими довелося попрацювати більш комплексно. Вони знали, що ми їх шукаємо, підготували розтяжки і мали намір покинути місцевість. Ми знайшли їх на території одного з непрацюючих підприємств, роззброїли та затримали» – розповів командир відділення з позивним «Мажор».

Під час тренувань відпрацьовувались не лише дії підрозділів, а і планування операції офіцерами штабу. Вони мали визначити загальну обстановку на території, розгорнути командний пункт, налагодити ефективну систему зв’язку між підрозділами та спланувати застосування усіх задіяних сил і засобів.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне