![160394](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/img-df97a77ca86c7a7c161fe57285ccd5f0-v-1.jpg)
У Солотвинському руднику провели обстеження території
Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області з метою контролю за станом навколишнього природного середовища в зоні впливу Солотвинського солерудника створено комісію в складі представників: Солотвинської селищної ради, Тячівської районної державної адміністрації – Тячівської районної військової адміністрації, Головного управління ДСНС у Закарпатській області, державного підприємства «Виробнича дирекція з ліквідації Солотвинського солерудника», Закарпатської обласної військової адміністрації.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/img-7d612d8303c2918ae1f66c554699b50a-v-768x1024.jpg)
Комісією проведено обстеження території Солотвинського солерудника в ході якого виявлено стихійні сміттєзвалища, пластикові пляшки в карстових провалах, обладнання для забору води з карстових провалів (забір води на час обстеження не здійснювався). Інспекцією відібрано проби поверхневої води в створах: 1200 м. вище впадіння потоку Глод, який тече з солерудника, в р. Тиса; потік Глод; р. Тиса 500м нижче впадіння потоку Глод. Проведеними вимірюваннями показників складу та властивостей вод встановлено перевищення у створі 500 м. нижче впадіння потоку Глод в р. Тиса гранично-допустимих концентрацій по наступним показникам: завислі речовини – в 1,2 рази та сухий залишок – в 1,4 рази.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/img-df97a77ca86c7a7c161fe57285ccd5f0-v-768x1024.jpg)
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/img-cb9deed565e390f2414a97a5b2ae5ea3-v-768x1024.jpg)
Про це інформує Державна екологічна інспекція у Закарпатській області.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися