![160043](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/430114690-722859283366461-4465314868678475301-n-1536x863.jpg)
Служба судової охорони у Закарпатській області та Ужгородська філія обласного центру зайнятості підписали Меморандум про співпрацю
13 березня в ході робочої зустрічі відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між територіальним управлінням Служби судової охорони у Закарпатській області та Ужгородська філія Закарпатського обласного центру зайнятості, в особі в.о. директора Йосифа Кажміра.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/430114690-722859283366461-4465314868678475301-n-1024x576.jpg)
Сторони обговорили важливість та нюанси підбору кадрів, адже на співробітників Служби судової охорони покладена відповідальна місія – забезпечення безпеки, підтримання громадського порядку в судах та припинення проявів неповаги до суду.
З поміж іншого окремо виділили питання поширення інформації для учасників бойових дій, а також осіб з інвалідністю в наслідок війни, які надає служба зайнятості.
Співпраця між територіальним управлінням Служби судової охорони у Закарпатській області та Ужгородською філією Закарпатського обласного центру зайнятості надає більшу можливість для пошуку ефективних кандидатів на службу та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення.
Про це повідомляє Територіальне управління Служби судової охорони у Закарпатській області.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися