159637
09:17 4.032024

На Закарпатті врятували чоловіка

Життя 835

“Батько задихається. Вже тиждень має гарячку, а тепер зовсім погано стало”, – повідомив чоловік диспетчеру лінії 103.

Так розпочалася сьогодні недільна зміна бригади № 716 (фельдшер Олег Кадар, водій – Віктор Мерзляк). Виклик надійшов із с. Обава, що на Мукачівщині.

За лічені хвилини бригада домчала до місця, де проживав пацієнт. Тільки фельдшер зайшов у помешкання, щоб оглянути 57-річного чоловіка, як той піднявся з ліжка і сказав, що хоче на хвильку вийти на свіже повітря. Мовляв, в хаті спекотно… Вийшов на поріг і … впав.

“Раптова зупинка серця. Тиск 0, дихання відсутнє”, – розповідає фельдшер Олег Кадар. Негайно приступаємо до серцево-легеневої реанімації. Після 6-ти хвилин реанімаційних заходів та 2-х ін’єкцій адреналіну відновлюється серцевий ритм і пацієнт починає дихати. В стабільному стані транспортуємо його до лікарні Св. Мартина в м. Мукачево. У приймальному відділенні – тиск 100/60″.

Дякуємо фельдшеру Олегу Кадару та водію Віктору Мерзляку за вчасну та професійну реакцію, а також всім працівникам нашого Центру за роботу 24/7/365: і тим, хто мчить на допомогу в машині «швидкої», і тим, хто приймає виклики на лінії «103», і тим, хто забезпечує безперебійну роботу кожного відділу нашої служби. Кожен з вас своєю працею докладається до порятунку життя!

Про це інформує 103 Закарпаття.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах