![159384](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/5e20ddda8829c51ccadad7253a92ef3b.jpeg)
Закарпатські вибухотехніки продовжують розміновувати деокуповані території на Харківщині
Інспектори-вибухотехніки Головного управління Нацполіції в Закарпатській області у складі зведеного загону продовжують разом з колегами з інших регіонів нести службу на деокупованих територіях України. Пріоритетом залишається убезпечення громадян від надзвичайних ситуацій.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/5e20ddda8829c51ccadad7253a92ef3b-1024x768.jpeg)
З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну вибухотехніки поліції Закарпаття разом із колегами з інших регіонів долучаються до заходів із розмінування територій. Йдеться про деокуповані населені пункти, на яких рашисти залишили свій «слід».
Наразі фахівці вибухотехнічного відділу Головного управління Національної поліції в Закарпатській області продовжують працювати на територіях Харківщини.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/466045d11442c561b331a4af7c3e9534-1024x768.jpeg)
«Нерідко наші роботи з розмінування супроводжуються ворожими обстрілами. Зараз ми обстежуємо населені пункти в Харківській області, які Сили оборони звільнили від військ країни агресора, та здійснюємо першочергові заходи задля убезпечення роботи аварійно-відновлювальних бригад на об’єктах інфраструктури. Адже росіяни надто підступні і намагаються замінувати кожний квадратний метр української землі», — розповів начальник вибухотехнічного відділу ГУНП в Закарпатській області підполковник Ярослав Костів.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/c9062b254d5d90e1f561800e3373d124-1024x768.jpeg)
На деокупованих територіях інспектори-вибухотехніки виявляють авіабомби, артилерійські снаряди, протипіхотні міни та постріли до гранатометів. Усі боєприпаси фахівці знешкоджують відповідно до інструкцій та дотримуючись всіх заходів безпеки.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/3aa45e1cc23599e45e1d33aa7626f555-1024x768.jpeg)
Вибухотехніки нагадують громадянам, що у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів не можна підходити до них. Потрібно одразу повідомляти про подію спецслужби за номерами телефонів «102» та «101».
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/15ad46ba1b21cfa10c1abe83880fb1ef-1024x745.jpeg)
Про це повідомляє відділ комунікації поліції в Закарпатській області.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися