158617
09:55 7.022024

У Сваляві завдяки благодійникам встановили ліфт у центрі «Діва Марія»

Життя 2141

Ліфт для батьків та дітей з особливими потребами запрацював у комунальному некомерційному підприємстві «Центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям «Діва Марія» Закарпатської обласної ради у Сваляві.

Відтепер працівники та відвідувачі матимуть можливість зручно потрапити на заняття в кабінети реабілітації та в кімнати для сумісного проживання матері й дитини.

Дороговартісний пристрій для перевезення маленьких пацієнтів було придбано благодійниками з Німеччини. Встановити та підключити пристрій допомогли партнери із Австрії, Іспанії, Словаччини та небайдужі громадяни України.

Це додає шанси закладу законтрактувати послуги з медичної реабілітації із НСЗУ.

Про це повідомляє Закарпатська обласна рада.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне