158044
16:10 22.012024

В області стартував ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Життя 1399

Сьогодні в області стартував ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Його в Ужгороді відкрили змаганнями з історії.

На базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти звання найкращого знавця дисципліни цьогоріч виборюють 100 школярів та школярок з усієї області. Серед них – 20 учнів восьмих класів, 23 – дев’ятих, 29 – десятих і 28 одинадцятикласників.

Для учасників олімпіади розробили різнорівневі завдання для перевірки основних знань, умінь та навичок. Їх сформували за аналогією до ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії та НМТ. Завдання охоплюють програмовий матеріал з дисциплін «Історія України» й «Всесвітня історія» за попередні роки, а також теми з предметів, вивчені до дня проведення ІІІ етапу змагань

Роботи учасників оцінює журі, до складу якого увійшли викладачі факультету історії та міжнародних відносин Ужгородського національного університету і найкращі вчителі-предметники краю.

Переможці обласного рівня учнівських олімпіад представлять Закарпаття на фінальному IV (всеукраїнському) етапі.

Загалом наші школярі та школярки зможуть випробувати свої сили й поборотися за першість разом з ровесниками з усієї країни у близько 20 навчальних дисциплінах.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах