157447
18:36 1.012024

При Закарпатській ОВА створюють Регіональну координаційну раду з питань громадського здоров’я

Життя 2320

Регіональну координаційну раду з питань громадського здоров’я при Закарпатській ОВА створюють з метою сприяння координації виконання програм та проведення заходів у сфері громадського здоров’я на обласному  рівні, визначення стратегічних напрямків розвитку регіональної системи громадського здоров’я.

До її складу можуть входити представники структурних підрозділів обласної та районних військових адміністрацій, центрів контролю та профілактики хвороб, керівники закладів сфери охорони здоров’я, установ, громадських об’єднань, які провадять діяльність у сфері громадського здоров’я.

Кожна установа, організація, громадське об’єднання можуть делегувати не більше одного представника.

Пропозиції щодо кандидатур для включення до складу Регіональної координаційної ради потрібно подати до 12 січня 2024 року на електронну пошту zaklabcentr@gmail.com.

Регіональну координаційну раду з питань громадського здоров’я при ОВА створюють відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2023 року №1284 «Про затвердження Порядку утворення та діяльності регіональних координаційних рад з питань громадського здоров’я», інформує Закарпатська ОВА.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах