![155810](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/403831800-397439845946279-7030625323486681082-n.jpg)
У Свалявській міській лікарні запустили найсучасніший у області мамограф
На закупівлю мамографа обласна рада виділила 2,5 мільйонів гривень, Свалявська міська рада – 1,5 мільйона та 1,6 мільйона – Свалявська міська лікарня, розповів головлікар закладу Олексндр Фізер.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/403831800-397439845946279-7030625323486681082-n-1024x768.jpg)
Кертес Сільвія, лікар Свалявської районної лікарні розповіла що мамограф є високотехнологічним діагностичним обладнанням, яке дозволяє ідентифікувати будь-які утворення у грудній залозі. Обстеження на апараті будуть безкоштовними за умови наявності електронного направлення або направлення від вузького спеціаліста.
У свою чергу присутній на заході голова Закарпатської обласної ради Роман Сарай наголосив на важливості роботи у синергетика задля досягнення таких результатів. Він також привітав колектив лікарні із отриманням такого інструменту діагностики та відзначив суттєвий прогрес у покращенні матеріально-технічної бази закладу.
У офіційних заходах взяли також участь депутат облради Володимир Суботовський, керівництво міста та району та медичні працівники.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися