155471
12:35 17.112023

ОВА за підтримки міжнародних партнерів планує запустити Аналітичний портал Закарпаття

Життя 1436

Про перспективи розробки геоінформаційної системи йшлося під час онлайн-наради заступника керівника краю Олександр Пацкан з представниками Проєкту USAID «ГОВЕРЛА». До обговорення та обміну досвідом долучилися й профільні працівники обласних військових адміністрацій, котрі вже запровадили такі регіональні платформи.

«Ми зацікавлені в реалізації цієї ініціативи в нашій області, тому вдячні міжнародним партнерам за таку можливість. Завдяки появі такого інноваційного цифрового інструмента вдасться забезпечити зручний доступ до актуальних статистичних та аналітичних показників регіону і громад», – прокоментував Олександр Пацкан.

За його словами, ця інформація важлива для кожної громади і Закарпаття загалом. Вона дозволить будувати справді успішну стратегію розвитку, приймати правильні управлінські рішення та забезпечити дотримання принципів прозорості й підзвітності в діяльності органів державної влади, місцевого самоврядування.

Олександр Пацкан додав, що цей портал стане надійним помічником для бізнесу, міжнародних партнерів і сприятиме залученню потенційних інвесторів. За декілька кліків вони зможуть знайти потрібну інформацію, представити її у вигляді діаграм, схем, таблиць, графіків тощо.

Під час онлайн-наради регіони також презентували власні геоінформаційні системи, які розробили за підтримки HOVERLA / проєкт USAID в Україні, поділилися досвідом щодо їх запровадження, адміністрування та наповнення з урахуванням безпекових чинників в умовах воєнного стану.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Звітний концерт молодих композиторів в Ужгородському музичному фаховому коледжі імені Д. Є. Задора
16:50
Підтримка сімей воїнів та ВПО, стипендії спортсменам, ремонт та придбання обладнання у медичних закладах області – заходи за рахунок отриманих додаткових фінансових ресурсів
16:29
На Закарпатті у горах травмувався «турист», який шукав Румунію
16:10
Виявлено несанкціоноване сміттєзвалище на території Королівської селищної ради
15:55
СБУ викрила агітатора, який закликав відокремити Закарпаття від України та виправдовував збройну агресію рф
15:41
В Ужгороді сьогодні попрощалися із Олегом Ващенком
15:28
На Закарпатті - відбій повітряної тривоги
15:13
На Закарпатті - повітряна тривога
14:53
Ужгородський міський центр первинної медико-санітарної допомоги працює за новою адресою
14:44
Хустські рятувальники загасили пожежу в автомобілі
14:32
Всі новини