154734
16:40 31.102023

У Закарпатській ОВА говорили про енергозбереження

Життя 3109

31 жовтня – Міжнародний день економії. З цієї нагоди в Закарпатській ОВА говорили про старт просвітницьких ініціатив щодо енергозбереження.

– Зважаючи на війну важливо мобілізувати всі ресурси задля економії електроенергії, як підприємствам, так і населенню. Нам усім слід більш розумно ставитися до споживання електроенергії, – зазначив Василь Гомонай, начальник управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Закарпатської ОВА.

У свою чергу Наталія Німець, директорка ТОВ «Закарпаттяенергозбут» розповіла, що на Закарпатті стартувала просвітницька кампанія, щодо економії електроенергії.

– Важливо пояснити не тільки дорослим, але й дітям про важливість енергозбереження, навчити застосовувати в житті знання про збереження електроенергії в побуті; досліджувати, як зменшити витрати електроенергії в оселях; формувати у дітей світогляд дбайливого господаря своєї країни. Для цього ми розробили спеціальні брошури та наліпки. Саме з такими роздатковими матеріалами ми будемо працювати з учнями шкіл та дошкільнятами. Також у рамках цієї кампанії ми підпишемо меморандум із Закарпатською ОВА, – розповіла Наталія Німець, директорка ТОВ «Закарпаттяенергозбут».

За словами спікерів, педагоги шкіл розповідатимуть дітям про шляхи енергозбереження, використовуючи брошури. До прикладу: залишаючи приміщення, завжди вимикайте світло; не залишайте комп’ютер у режимі очікування на цілий день чи ніч; регулярно протирайте лампочки та плафони. Мало хто знає, що пил здатен «з’їдати» до 20% світла тощо.

Тож такі прості кроки економії допоможуть, як дорослим, так і малим в енергозбереженні.

Христина БІКЛЯН

Відео – Дмитро МИСЬ

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах