![152915](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/09/383954938-628029012834986-669259305678465947-n-1536x1025.jpg)
На Закарпатті розчищали русло Боржави
Учора на Берегівщині від побутових відходів, пластику, деревини звільняли русло Боржави. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.
![](http://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/09/383954938-628029012834986-669259305678465947-n-1024x683.jpg)
За його словами, не так давно неподалік села Квасово рятувальники спільно з фахівцями водного господарства встановили сітку між берегами, щоб стримувати сміття, що спливало за течією, зокрема і в сусідню Угорщину. Воно поступово там накопичувалося, а щоб це не призвело до негативних наслідків, на місці попрацювала важка техніка, яка допомогла звільнити русло від відходів.
«Лише одна сітка затримала близько 10 куб. м деревини, пет-пляшок, скла, металу. Зібрані з водойми відходи відсортували та відправили на переробку.
![](http://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/09/383959333-628028952834992-6266554741542534090-n-1024x683.jpg)
Відрадно, що такі акції в нашому краї регулярні, а вжиті напередодні заходи дають свої результати», – прокоментував Мирослав Білецький.
Про це повідомляє Закарпатська обласна військова адміністрація.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися