152862
11:53 28.092023

На Рахівщині дають можливість молоді проявити свою активну сторону та знайти справу життя

Життя 1972

У селі Розтоки Рахівського району Закарпатської області відбулася зустріч з молоддю. Розпочався захід із того, що присутніх знайомили з такими поняттями, як Молодіжна рада та Молодіжний центр.

Запрошений спікер Микола Чех виступив у якості експерта з питань молодіжних рад, адже сам очолює таку в Тячівській громаді і довів на власному прикладі, що цей інструмент “голосу” молоді може увійти в топ-5 найуспішніших рад України. Фахівець показав на власному досвіді, що Молодіжна рада може залучати сотні тисяч гривень іноземних інвестицій, не використовуючи місцевий бюджет. Своєю діяльністю Микола мотивував близько 50 молодих людей, присутніх на заході.

Зі свого боку, 20-річний Юрій Дяблюк, голова новоствореного Молодіжного центру Богданської громади, разом із командою презентували можливості такого простору для молоді краю. Центр вже виграв грант на створення осередку практичної роботи з молоддю на базі Будинку культури в с. Розтоки Рахівського району. Тепер справа за активною молоддю, аби команда зростала та сприяла розвитку молодих людей, громадянської освіти, популяризації здорового способу життя, волонтерства, молодіжного підприємництва, підвищення рівня мобільності молоді тощо.

Друга частина зустрічі стосувалася кар’єрного консультування, де фахівчині з питань працевлаштування та освіти знайомили учасників і учасниць з особистісними відмінностями, різноманіттям інтересів і можливістю їх застосування в майбутній професійній діяльності. Підлітки обговорили різні професії з властивими їм навичками, а також долучилися до тематичних активностей англійською мовою. Це дозволило їм підкріпити свої знання на тему професій та навичок для кар’єри активним та корисним англійським словниковим запасом.

Олена БОДНАР

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Студенти Закарпатського лісотехнічного фахового коледжу знайомились з роботою податкових органів у Хусті
11:30
У Мукачеві прокурором доведено вину організатора «бізнесу на втечах»
11:15
В ужгородських гандболісток попереду важливі матчі
10:28
Мукачево прощатиметься із загиблим Героєм
10:07
Стало відомо про загибель на Донеччині мешканця Виноградова
09:45
На Закарпатті зупинили зухвалу спробу завезти в Україну «благодійні сигарети» на 3,5 млн грн
09:22
В Управлінні Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області – новий керівник
09:00
У Берегові встановили тримовні таблички Закарпатського угорського університету ім. Ференца Ракоці ІІ
08:45
У день місцевого самоврядування депутати Закарпатської обласної ради прийняли низку рішень
08:30
Замах на умисне вбивство у Виноградові: поліція затримала нападника з ножем
17:26
Всі новини