148621
15:25 15.062023

Територіальні громади Австрії допомагають українським рятувальникам

Життя 2072

Цивілізований світ не стоїть осторонь проблем українців, які постраждали через підрив Каховської гідроелектростанції та всіляко допомагає якнайшвидше подолати її наслідки. Не стали виключенням і громади Лаксенбург та Вінер-Нойдорф округу Мьодлінг Республіки Австрія, які підготували для потреб херсонських рятувальників спеціалізоване обладнання для ліквідації підтоплень та порятунку людей.

Днями, за сприяння Посольства України в Австрії, гуманітарна допомога прибула на Закарпаття, а звідти вже дістанеться Херсонщини. Серед обладнання, яке надано українським рятувальникам надувні човни, навісні двигуни, рятувальні жилети, мотопомпи, насоси, пожежні рукави тощо.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
В Ужгороді попрощалися із Володимиром Бирою
09:15
Музика, що відкриває серця: як дебреценський ансамбль SONUS подарував Берегову світло Адвенту
08:30
У Мукачеві близько 90 водіїв притягнуто до адміністративної відповідальності за 10 днів на платних паркувальних майданчиках
16:21
Берегівська лікарня отримала нове реабілітаційне обладнання
16:01
339 учасників бойових дій отримали послуги Закарпатської обласної служби зайнятості з початку року
15:44
Всі новини
Головне