15:38 19.052023

Закарпатців вшанували за високі спортивні досягнення

Життя 1569

Учора спільною відзнакою обласної ради й ОВА – нагрудним знаком «За розвиток Закарпаття» – голова Закарпатської ОВА нагородив трьох відомих спортсменів краю: біатлоністок Анастасію та Олександру Меркушиних і фристайліста Олександра Окіпнюка.

Серед інших важливих здобутків, Олександра Меркушина виборола золоту медаль зі спринту й бронзову медаль в індивідуальній гонці на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі-2023 із зимових видів спорту.

Анастасія Меркушина здобула «золото» на Чемпіонаті Європи з біатлону та посіла шосте місце у складі змішаної команди в межах сьомого етапу Кубка світу з біатлону.

Варто зазначити й те, що обидві спортсменки ввійшли до складу збірної України з біатлону на сезон 2023/24.

А фристайліст Олександр Окіпнюк став переможцем Кубка Європи з лижної акробатики, а також у складі національної команди з лижної акробатики на Чемпіонаті світу здобув бронзову медаль.

Це вагомі досягнення для всієї країни та Закарпаття зокрема.

Про це інформує Віктор Микита, голова Закарпатської ОВА.