130604
16:12 27.122022

Берегівський відділ міграційної служби Закарпаття завтра не працюватиме

Життя 4299

28 грудня прийом громадян у Берегівському відділі міграційної служби Закарпаття проводитися не буде. Це пов’язано з переїздом підрозділу в інше приміщення і необхідністю переналаштування обладнання.

Зміна адреси підрозділу викликана необхідністю покращити умови надання адміністративних послуг, враховуючи поточну ситуацію з електропостачанням.

Планується, що уже 29 грудня міграційники Берегівського відділу прийматимуть відвідувачів за новою адресою: м. Берегово, площа Ф. Ракоці, 3.

Про це повідомляє Міграційна служба Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Закарпатський поет Ласло Варі Фабіан відзначив 75-річчя
16:55
Культура – Виставка митців-членів Закарпатської організації національної спілки художників України «Подих весни»
16:19
Спілка закарпатських угорських багатодітних родин підбила підсумки творчого конкурсу
15:49
Фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології зібрав в Ужгороді понад 150 школярів з усієї країни
14:01
У Берегові відбулося інтерактивне знайомство з музичними інструментами
13:46
У Берегові відбулася виставка великодніх рушників і пісних страв
13:00
Поліцейські Закарпаття розслідують автотрощу в селі Ракошино: один чоловік загинув, ще один – травмований
12:33
У Берегові успішно провели конференцію з дошкільної педагогіки 
12:11
На Ужгородщині попрощаються з воїном Антоном Зінчуком
11:25
В Ужгороді вчетверте проводять Відкритий конкурс піаністів імені Дезидерія Задора
09:14
Всі новини