![139265](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2022/11/316409115-472497675004642-6736974890827522288-n.jpg)
В Ужгороді відкриють виставку декоративно-прикладного мистецтва етнічних німців України
25 листопада о 16.00 год. відбудеться відкриття виставки декоративно-прикладного мистецтва етнічних німців України.
На виставці будуть представлені вишивка та предмети побуту Ангеліни Шардт, члена Президіуму Ради німців України, розпис по кераміці за німецькими мотивами Оксани Метзгер, а також флористика, виконана декількома авторами в рамках проекту “Зустріч поколінь”.
Керамічні вироби, флористика та живописні полотна, виконані у проекті “Зустріч поколінь” продаватимуться. Частина від виручених коштів буде передана авторами на підтримку ЗСУ.
Дана виставка ініційована і організована ГО Миколаївським німецьким центром, ГО Німецька молодь Закарпаття, Платформ 9 3/4, при фінансовій підтримці ФРН МВС через БФ “Розвиток” (Одеса).
![](http://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2022/11/316409115-472497675004642-6736974890827522288-n.jpg)
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися