138956
13:29 16.112022

На Закарпатті підписано ще один Меморандум про співпрацю у рамках впровадження проєкту «Поліцейський офіцер громади»

Життя 4300

Керівник поліції Закарпаття підписав меморандум про співпрацю з головою Виноградівської територіальної громади. Відповідно до договору, поліцейський офіцер громади забезпечуватиме порядок та безпеку на території семи населених пунктів.

Сьогодні, 16 листопада, у Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області відбулася зустріч генерала поліції третього рангу Ярослава Колесника та голови Виноградівської територіальної громади Степана Бочкая.

Метою зустрічі стало підписання чергового Меморандуму про співпрацю. Йдеться про подальше впровадження та розвиток у регіоні проєкту «Поліцейський офіцер громади». Нагадаємо, відповідно до укладених меморандумів, поліцейські офіцери живуть на території громади та працюють заради правопорядку та безпеки місцевих жителів.

Зазначимо, що це вже 27 підписаний документ такого типу. Відтепер, згідно з договором, найближчим часом у Виноградівській територіальній громаді запрацює поліцейська станція та з’явиться офіцер, який нестиме службу та дбатиме про безпеку жителів 7 населених пунктів. А це понад 11 тисяч громадян, серед яких майже 2 тисячі дітей.

«Кожен укладений поліцією меморандум є черговим підтвердженням того, що нам довіряють найважливіше – безпеку кожного жителя громади. Це ще один факт про те, що люди розраховують на нашу допомогу та захист. Ми ж, у свою чергу, докладемо для цього всіх зусиль», – зазначив генерал поліції третього рангу Ярослав Колесник.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Ужгородський скансен запрошує на майстерку з гончарства
17:44
Закарпатську виноробню визнали Брендом – візитівкою країни на міжнародній премії Wine Travel Awards
17:35
В Ужгороді відбувся обласний фестиваль кар’єри «Платформа твоїх можливостей-2026»
17:08
Транспортні перевезення в Закарпатській області
16:57
Понад 9 мільярдів гривень митних платежів отримав Держбюджет від Закарпатської митниці за 4 місяці 2026 року
16:22
На Закарпатті прокуратура через суд вимагає повернути громаді 12 га землі, виділеної під сонячну електростанцію
16:00
Триває ліквідація масштабної лісової пожежі за допомогою авіації ДСНС
15:41
Визначили переможців і призерів юнацького чемпіонату Закарпаття з гандболу
15:26
За 4 місяці 2026 року на Закарпатті сплатили понад 10 млн грн туристичного збору
15:09
Закарпатку судитимуть за скоєння ДТП, у якій загинула 13-річна дівчинка
14:39
Всі новини