132140
15:52 29.062022

Продуктові набори для переселенців роздавали в Ужгороді від міжнародних організацій

Життя 4595

Продуктові набори для переселенців, які тимчасово проживають в Ужгороді, роздавали сьогодні в Класичній гімназії. У кожному пакеті – крупи, мука, олія, макарони, квасоля, горошок, цукор, чай, печиво.

Харчі для людей, які були змушені покинути свій дім через війну, закупили в рамках гуманітарної допомоги Європейського Союзу, за сприяння Данської ради у справах біженців (DRC), благодійного фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез», міжнародної некоменційної організації Mercy Corps.

Загалом придбали 800 таких наборів на 370 тис. грн, нині роздавали останню партію – 130 наборів – для сімей переселенців, які живуть у Класичній гімназії та УЗОШ №8, перед цим – для людей, яких поселили в гуртожитки міста.

Регіональна координаторка БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» на Закарпатті Анжела Бабкіна розповіла, що відзавтра почнуть видачу 800 наборів із засобами гігієни для сімей переселенців із місць компактного проживання в Ужгороді. Вміст наборів закупляли в місцевих магазинах, аби водночас підтримати підприємців та економіку міста.

Про це повідомляє відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах