131775
12:30 22.062022

У Закарпатському угорському інституті відбувся концерт подяки

Життя 2945

Із початку російського вторгнення в Україну Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці ІІ постійно приймає і надає допомогу викладачам українських вишів та їхнім родинам, котрі змушені покинути свої домівки через війну. Саме таким чином до закладу завітав кандидат мистецтвознавства, доцент Дніпропетровської академія музики імені М. Глінки Антон Генкін та порадував усіх бажаючих чудовим концертом.

На заході, проведеному 16 червня, артист подякував керівництву інституту годинним фортепіанним концертом.

Президент Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ. Орос Ільдіко розповіла: «Ми усього лише відкрили двері для викладачів різних університетів, і Антон теж приїхав до нас таким чином із Харкова. Він дуже зрадів, коли побачив наше фортепіано в атріумі, й попросив дозволу пограти на ньому. І ми у свою чергу були раді надати йому можливість проводити тут репетиції, адже опісля із задоволенням слухали музику, що лунала в будівлі нашого вишу. Ми одразу зрозуміли, що до нас завітав справді талановитий музикант. Я хотіла б подякувати уряду Угорщини за всю ту допомогу, яку він надав у недавньому минулому, оскільки без нього нам було б важко забезпечити людей, що тікають до нас від війни, усім необхідним”, – зазначила Президент Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ.

„Величезна подяка Наталії Вароді, Андреї Молнар і керівництву інституту, адже це люди, заради яких варто жити. Коли у ​​такій нелюдській, жахливій ситуації зустрічаєш людей, які готові прийти на допомогу, це дає надію, що тут ти зможеш заспокоїтися після всіх тих жахіть, які нам довелося пережити”, – розповів Антон.

Під час концерту артист вразив публіку угорською рапсодією Ференца Ліста, творами Клода Дебюссі, Моцарта, Шопена, Годовського та Шуберта.

Після концерту професори та викладачі, які проживають у гуртожитках інституту, також подякували керівництву вишу та уряду Угорщини за допомогу.

Джерело: ev/Kárpátalja hetilap

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах