131732
14:01 21.062022

Вишківська реформатська церква організувала біблійний дитячий табір

Життя 2359

Вишківська реформатська церковна громада організувала традиційний літній дитячий табір і цьогоріч, долучитися до якого протягом 13 – 17 червня запросили відвідувачів уроків богослов’я церкви. Протягом п’яти днів 120 учасників табору знайомилися з біблійними історіями через п’єси та оповідання, брали участь у заняттях із рукоділля, з хореографії, активних іграх, а також переглянули короткі театральні виступи.

Пастор Вишківської реформатської громади Карой Єнеі каже: те, що цього року вдалося організувати табір для дітей, вкрай важливо, адже всі на нього дуже чекали. «Наш дитячий табір – щороку яскравий момент, а цього року він був особливо важливим та бажаним і для дітей, і для родин. Щодня ми збирали дітей для проведення змістовного дозвілля. Надзвичайно актуальною була вибрана нами тема про біблійну історію Якова та Ісава. Звісно, не обійшлося і без розважальних ігор, веселощів, майстер-класів тощо», – повідомив пастор.

Діти, котрі готуються до конфірмації, вже були помічниками організаторів у координації менших вікових груп. Для них малеча підготувала невеличкий виступ, який представили на закритті табору, в так званий «вечір батьків».

«Я дуже радий, що зараз я був не вихованцем, а вихователем, це був насичений тиждень, було багато дітей. Перший день був сповнений клопотів, проте далі вже все пішло як по маслу, діти подружилися. Було приємно, що діти нас слухалися», – повідомив один із помічників вихователів Давід Ганка.

На жаль, з огляду на війну в країні, кількість учасників табору була менша, ніж зазвичай, але і так щодня збиралося доволі багато дітей. Адам Йереш – один із постійних учасників табору.

«Цьогорічний табір теж був дуже цікавий, вихователі були хороші, ми багато гралися, я чудово провів час», – каже хлопець.

Під час п’ятиденного табору діти отримали багато приємних вражень, а в день закриття ще й подарунки – солодощі та шкільне приладдя.

Табір завершився запаленням вогнища.

Еніке Вараді/Váradi Enikő/Kárpátalja hetilap

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах