![128921](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2022/05/mg-4912.jpg)
Міська рада Покровська передала Закарпаттю 500 саджанців троянд
500 саджанців троянд передала на Закарпаття міська рада міста Покровськ на Донеччині – у подяку за те, що тут прихистили їхніх мешканців. Квіти кількох сортів: 100 саджанців мініатюрної бордюрної троянди, 100 червоної з білою підкладкою, 100 червоної та ще 200 – жовтої.
![](http://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2022/05/mg-4909-1024x683.jpg)
300 троянд висадили вчора на транспортному колі площі Богдана Хмельницького в Ужгороді, а 200, за домовленістю, передають у геріатричний пансіонат у Виноградові.
Доставили великий пакунок в Ужгород залізницею – передати красу з іншої, тепер дуже «гарячої» точки України, взялися провідники одного з евакуаційних потягів.
Про це повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися