1168
08:20 14.042016

Інформація для тих закарпатців, які хочуть отримати відомості про доходи

Життя 2913

photoУжгородські податківці повідомляють, щоб правильно заповнити декларацію про майновий стан і доходи, фізична особа може звернутися до органу ДФС за своїм місцем проживання, місцем отримання доходів або за місцезнаходженням іншого об»єкта оподаткування для отримання відомостей про суми одержаних доходів, повідомив «Карпатському об’єктиву» ДПІ у м.Ужгороді.

Для отримання відомостей про себе з Держреєстру фізосіб – платників податків фізособа звертається особисто або через уповноважену особу. Для цього необхідно подати документ, що посвідчує особу, та заяву встановленого зразка. У разі подання заяви уповноваженою особою необхідно пред»явити довіренність, засвідчену в нотаріальному порядку, її копію, а також оригінал і копію документа, що посвідчує особу такого представнитка.

Звертаємо увагу, що фізособи які не мають постійного місця проживання в Україні або тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, отримання доходів, місцезнаходження іншого об»єкти оподаткування, можуть звернутися за отриманням відомостей із Держреєстру до будь-якого контролюючого органу.

Довідково.

З початку деклараційної кампанії 659 громадян задекларували свої статки на загальну суму 16530,1 тис. гривень. Скористалися правом на отримання податкової знижки 437 громадян, задекларована сума податку, яка підлягає повернення складає 642,8 тис.грн. Крім того, 101 фізична особа самостійно задекларувала податку на доходи фізичних осіб в сумі 2117,3 тис.грн. та військового збору – 216,3 тис. грн. Місцевий бюджет вже отримав 1793 тис.грн. ПДФО (62громадяни) та 174,7 тис.грн військового збору. Фізична особа зобов»язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов»язання, зазначену в поданій нею податковій декларації.

 

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпаття посилює міжнародну співпрацю: угорські партнери передадуть допомогу бригаді «Хижак»
15:26
В Ужгороді влаштували новорічне шоу з участю повітряних гімнасток
15:14
На Закарпатті підбили підсумки ветеранської політики за 2025 рік і визначили пріоритети на 2026-й
14:52
Майже тисяча ужгородських дітей безкоштовно відвідали казкову виставу в облмуздрамтеатрі
14:30
6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
14:08
Всі новини
Головне