76346
10:38 5.072021

Мешканців Ужгорода попереджають про призупинення водопостачання

Життя 3067

Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород» повідомляє, що завтра, 6 липня, проводитимуться профілактичні роботи на підвищувальній насосній станції (ПНС), розташованій на вулиці Академіка Корольова. Орієнтовний термін робіт – з 10:00 до 12:00.

Протягом робіт, подачу водопостачання з ПНС буде призупинено. В зв’язку з цим, упродовж виконання робіт буде відсутнє водопостачання за наступними адресами:

Подачу води буде відновлено одразу ж після виконання робіт.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
В Ужгороді попрощалися із Володимиром Бирою
09:15
Музика, що відкриває серця: як дебреценський ансамбль SONUS подарував Берегову світло Адвенту
08:30
У Мукачеві близько 90 водіїв притягнуто до адміністративної відповідальності за 10 днів на платних паркувальних майданчиках
16:21
Берегівська лікарня отримала нове реабілітаційне обладнання
16:01
Всі новини
Головне