11555
13:47 4.082016

В Ужгородській мерії обговорили перші кроки, необхідні для будівництва нової школи і дитсадка

Життя 2442

13920626_650098575152690_1018866256977622736_n (1)

Першочергові кроки, необхідні для початку будівництва нової школи на 1000 місць та дитсадка для 300 діток в Ужгороді обговорили керівники профільних структурних підрозділів Ужгородської міської ради, повідомила «Карпатському об’єктиву» прес-служба мерії.

На останній сесії депутати підтримали рішення побудувати освітні заклади на території колишнього підприємства з озеленення у трикутнику вулиць Загорська – Гленца – Івана Франка. Зазначалося, що вже зроблено геодезичну зйомку, управління освіти надало попередні вимоги до будівлі.

Заступник міського голови Ужгорода Олександр Габор наголосив проектантам, що це повинні бути в усіх відношеннях сучасні заклади, у тому числі необхідно передбачити впровадження енергозберігаючих технологій з використанням альтернативних видів палива.

Можливо, роботи проводитимуть у кілька етапів, зокрема, були думки спочатку зробити НВК, тобто садочок і початкову школу, а згодом усе необхідне для повного комплексу середньої освіти.

Проектанти продовжать обговорювати з управлінням освіти вимоги до споруд, на основі педагогічного завдання буде сформовано технічне завдання для проектування, а відтак і будівельників. Наприклад, за сучасними нормами обов’язковою умовою є наявність басейну, кабінети фізики та хімії не можуть використовуватися як класні приміщення для проведення уроків з інших предметів тощо.

Паралельно профільний інститут розроблятиме зміни до Генплану міста, спеціалісти працюватимуть з документацією на земельну ділянку. Варіанти проектів дитсадка з візуалізацією розробники планують представити для обговорення уже приблизно через місяць.

На нараді зазначалося, що депутати висловлювали пропозиції, щоб школа була спеціалізована, з природничим, а саме ботанічним ухилом. Є ідеї на території оновити теплиці, висадити екзотичні рослини.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Краса спорту – у танці: в Ужгороді відбувся чемпіонат області
17:21
«Від бурі до спокою: Бетховен і Мендельсон»: концерт симфонічної музики в Ужгороді
17:18
«Ужгород» впевнено переміг, а «Вільхівці» мінімально поступилися 
16:45
На об’їзній дорозі Мукачева внаслідок ДТП травмовано чотирьох осіб
16:28
Про підсумки проєкту «Зелені скарби Карпат»
16:19
На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники заблокували ще 3 «ухилянтські» схеми
16:03
На Закарпатті прокуратура забезпечила відшкодування до бюджету понад 8,2 млн грн несплачених підприємством податків
15:43
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засуджено водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків
15:08
На Закарпатті відбувся чемпіонат із бойових мистецтв, присвячений пам’яті загиблого поліцейського Василя Дрогомирецького
14:25
У Мукачеві відбувся ІІІ Весняний Кубок із блискавичних шахів 
14:04
Всі новини