113345
11:25 19.052021

В Ужгороді з'являться дві літні тераси

Життя 8364

Двом підприємцям на засіданні виконкому Ужгородської міськради сьогодні погодили надання паспортів відкритих літніх майданчиків для підприємницької діяльності на базі стаціонарних закладів ресторанного господарства.

Зокрема, на 16 місць на вул. Льва Толстого, 31 (кафе) площею 23 кв.м у центральній зоні на 5 років та на 24 місця на вул. Університетській, 25, корпус 6, приміщення 18 (кафе) площею 38 кв.м у серединній зоні терміном на 1 рік.

Цим же рішенням припинили дію паспорта відкритого літнього майданчика на 34 місця на набережній Незалежності, 4 «а» (кафе) площею 74 кв.м у центральній зоні.

Іншим рішенням узяли до відома звіт про роботу управління містобудування та архітектури за 2020 рік, інформує Ужгородська міська рада.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Мукачеві пройде конкурс читців-декламаторів, присвячений творчості Тараса Шевченка «Тарасова весна»
16:02
На Закарпатті прийняли родину з двома малолітніми дітьми із Запоріжжя
15:55
Ужгородські вогнеборці ліквідували загорання господарської споруди
15:49
На війні з рф поліг військовий із селища Ясіня Павло Говбел
14:48
В Ужгороді представили «Відомі і невідомі твори Володимира Микити» з нагоди 95-річчя художника
14:29
Футбольні команди мікрорайонів міста над Ужем розпочали новий сезон
14:11
На Мукачівщині жінка шляхом шахрайства оформила на рідну матір близько 20 кредитів
13:37
Під час сварки поранив сина ножем: на Мукачівщині поліція затримала підозрюваного
13:34
Фестиваль різників відбувся у Відвідувальному центрі меморіального парку в селі Чома
13:07
5 лютого Закарпаття переходить на посилений графік знеструмлень
12:40
Всі новини