112022
14:45 13.042021

У Реабілітаційному центрі «Синевир» з’явиться новий бурий ведмідь

Життя 4054

Бурого ведмедя на прізвисько «Юра» вилучено за згодою власника з ТОВ «Оздоровчий-туристичний пансіонат «Байка» для передачі в реабілітаційний центр НПП «Синевир».

Про це повідомила пресслужба Державної екологічної інспекції України.

«Сьогодні заступник голови Держекоінспекції Віктор Канцурак разом з фахівцями ДЕІ та спеціалістами ветеринарної служби прибув до ТОВ «Оздоровчий-туристичний пансіонат «Байка» та вилучив ведмедя за згодою власника. Тварину приспали, щоб перевезти до Реабілітаційного центру бурого ведмедя НПП «Синевир». Ввечері ведмідь буде розміщений у новому великому вольєрі. Крім того, фахівці проведуть ретельний ветеринарний огляд тварини», – йдеться у повідомленні.

Пресслужба ДЕІ нагадує, що нещодавно Держекоінспекція провела перевірку умов утримання бурого ведмедя на прізвисько Юра у комплексі «Байка» і виявила низку порушень. Зважаючи на суспільний резонанс та численні заяви громадських активістів про жорстоке поводження з ведмедем, було вирішено вилучити його з комплексу.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне