107936
21:42 13.112020

Брифінг щодо ситуації COVID-19 на Закарпатті. Відео

Життя 8680

Через те, що уся країна віднесена до помаранчевого рівня епіднебезпеки, із понеділка школи і вузи розпочинають свою роботу офлайн, тобто безпосередньо у класах і аудиторіях.

Завантаженість ліжок по області становить 69%. По Ужгороду цей відсоток набагато більший – 94%.

Про таке сьогодні під час пресконференції розповів заступник голови Закарпатської ОДА Олег Коцюба.

За його словами, постановою Кабміну від 11 листопада Закарпаттю додатково виділена державна субвенція у розмірі 77 млн 360 тис грн для закупівлі кисню в 16 медзакладів, які надають допомогу хворим на коронавірусну інфекцію. Наразі керівництво медичних закладів здійснює закупівлю медичного кисню.

На цей момент підписано договори на поставку 43 концентраторів, в процесі переговорів – ще 6 договорів на постачання ще 108 концентраторів, крім того, закуплено додатково ще 2 кисневих станції.

“Наразі в області 618 ліжок забезпечено киснем. До кінця плануємо дообладнати ще 253 ліжка”, – уточнив О. Коцюба.

Як додав керівник департаменту охорони здоров‘я Закарпатської ОДА очолив Анатолій Пшеничний, для забезпечення 80% потреби в кисні на Закарпатті треба “закрити” 700 точок. За результатами останніх переговорів, постачальник зобов’язався до 1 грудня поставити додатково 253 концентратора, а до кінця грудня – ще 243.

Порушників умов “карантину вихідного дня” штрафуватимуть на Закарпатті. Про це на брифінгу повідомив заступник голови ОДА Олег Коцюба.

За його словами, поліцейські проводитимуть рейди, під час яких виявлятимуть порушників карантину. “Правоохоронці забезпечуватимуть виконання тих змін, які вніс Кабмін 11 листопада. Сьогодні на селекторі з премєр-міністром та міністром МВС поліцейським та інших контролюючим органам, зокрема Державній продовольчій службі, надали вказівку забезпечити виконання всіх карантинних вимог. Будь-яке порушення тягне за собою штраф”, — розповів Олег Коцюба.

Водночас, заступник голови ОДА повідомив, що наразі в області системами подачі кисню забезпечили 618 лікарняних ліжок, до кінця листопада планують додатково обладнати ще 253. На закупівлю кисню Закарпатська область отримала субвенцію 77 мільйонів 360 тисяч гривень. “Ці кошти призначені для 16-ти медичних закладів, які надають допомогу хворим на COVID-19. Керівники цих медзакладів проводять роботу із закупівлі медичного кисню”, – повідомив Олег Коцюба.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті провели семінар-тренінг для виховників гри «Сокіл» («Джура»)
17:50
На Закарпатті попереджають про лавинну небезпеку четвертого рівня
16:52
Делегація з чеського краю Височина сьогодні з гуманітарною місією відвідала Закарпатський обласний клінічний центр кардіології та кардіохірургії
16:30
Індексація пенсій відбудеться з 1 березня 
14:15
Поліцейські Закарпаття долучилися до вшанування подвигу Українського народу у відсічі російській агресії
13:23
Обласна влада сприятиме благодійникам в реалізації проєктів для ВПО
11:47
Понад 130 тисяч оперативних втручань здійснили закарпатські хірурги у 2023 році
19:27
Відбулася чергова сесія Берегівської міської ради
19:15
Ужгород попрощався із 53-річним солдатом Мирославом Бреньом
19:00
На кордоні України та Угорщини відкриють новий пункт пропуску, а роботу ще одного розширять
15:59
Всі новини