98528
19:05 10.022020

В Ужгороді проведуть семінар для платників податків

Життя 3260

У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області запрошують суб’єктів підприємницької діяльності м. Ужгорода та Ужгородського району взяти участь у семінарі на тему: «Новації податкового законодавства – 2020».

Семінар відбудеться 11 лютого 2020 року о 10:00 в приміщенні Ужгородської міської ради за адресою: м. Ужгород, пл. Поштова, 3 (великий зал).

Спікери інформуватимуть учасників заходу про новації щодо ПДФО, ПДВ, ЄСВ, блокування ПН/РК, податку на прибуток, фінансової звітності, застосуванні РРО. Участь у семінарі безкоштовна.

Відділ комунікацій

ГУ ДПС у Закарпатській області

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
В Ужгороді попрощалися із Володимиром Бирою
09:15
Музика, що відкриває серця: як дебреценський ансамбль SONUS подарував Берегову світло Адвенту
08:30
У Мукачеві близько 90 водіїв притягнуто до адміністративної відповідальності за 10 днів на платних паркувальних майданчиках
16:21
Берегівська лікарня отримала нове реабілітаційне обладнання
16:01
339 учасників бойових дій отримали послуги Закарпатської обласної служби зайнятості з початку року
15:44
У Берегові з лекцією виступили угорські олімпійські чемпіони
15:27
Всі новини
Головне