9757
18:05 7.072016

Шанувальників народного мистецтва закликають на перший "Березнянський ярмарок"

Життя 3376

17 липня на Великоберезнянщині вперше відбудеться відкритий районний фестиваль народних промислів та народної творчості “Березнянський ярмарок”.

ber_1

Дійство розгорнеться на території села Малий Березний. О 12.00 одразу в двох локаціях – неподалік Чоловічого василіанського монастиря Св.Миколая та при в’їзді в село дорогою з Ужгорода – збиратимуться колективи художньої самодіяльності, аби вже о 13.00 рушити до центру села урочистою костюмованою ходою під супровід троїстих музик.

О 14.00 на місцевому стадіоні відбудеться офіційне відкриття фестивалю, що продовжиться великим і насиченим концертом від колективів художньої самодіяльності з Польщі та Словаччини, а також – зі Львівщини. Закарпаття ж представлять артисти з Мукачівського, Хустського, Воловецького, Берегівського, Ужгородського, Перечинського і Великоберезнянського районів. Паралельно відвідувачі фесту зможуть оглянути виставку робіт народних умільців, долучитися до майстер-класів із рукоділля, скуштувати місцеві смаколики.

О 21.45 гостей розважить фаєр-шоу, а о 22.00 – не менш гаряча атракція з місцевим колоритом – запалення ватри. Завершиться свято молодіжними гуляннями, інформує Управління культури Закарпатської ОДА.

ber_2

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Краса спорту – у танці: в Ужгороді відбувся чемпіонат області
17:21
«Від бурі до спокою: Бетховен і Мендельсон»: концерт симфонічної музики в Ужгороді
17:18
«Ужгород» впевнено переміг, а «Вільхівці» мінімально поступилися 
16:45
На об’їзній дорозі Мукачева внаслідок ДТП травмовано чотирьох осіб
16:28
Про підсумки проєкту «Зелені скарби Карпат»
16:19
На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники заблокували ще 3 «ухилянтські» схеми
16:03
На Закарпатті прокуратура забезпечила відшкодування до бюджету понад 8,2 млн грн несплачених підприємством податків
15:43
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засуджено водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків
15:08
На Закарпатті відбувся чемпіонат із бойових мистецтв, присвячений пам’яті загиблого поліцейського Василя Дрогомирецького
14:25
У Мукачеві відбувся ІІІ Весняний Кубок із блискавичних шахів 
14:04
Всі новини