10:07 27.102019
В Ужгород доставлено сироватку від дифтерії із сусідніх областей
Життя
4688
Облдержадміністрація тримає на пильному контролі ситуацію із спалахом дифтерії в Ужгороді. Нагадаємо, що напередодні на небезпечну інфекційну недугу захворіли 15 студентів-індусів. Усіх їх госпіталізовано до обласної інфекційної лікарні.

Оскільки в області було в наявності лише 8 флаконів антитоксину, заступник голови облдержадміністрації Олексій Гетманенко дав доручення департаменту охорони здоров’я ОДА вирішити питання забезпечення хворих необхідними препаратами.
В.о. директора департаменту Єлизавета Біров повідомила, що сьогодні, 26 жовтня, вранці в Ужгород спецтранспортом доставлено 8 флаконів антитоксину. По три дали Львівська та Чернівецька області, 2 – Івано-Франківська. 100 флаконів антитоксину придбала Індія. Наразі перевіряється наявність реєстрації цього препарату в Україні.
Якщо він відповідатиме нашим вимогам, то вже 30 жовтня його доставлять літаком в Ужгород. Наразі стан хворих стабільний, нових випадків захворювання не виявлено.
Ситуація перебуває на постійному контролі МОЗ України та департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА.
Прес-служба ОДА
Підписуйся на наш телеграм канал!
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
ПідписатисяНовини
На Закарпатті за дев’ять місяців 2025 року ввели в експлуатацію понад 316 тис. кв. м житла
15:16
Ще одна болюча втрата для Берегова — загинув солдат Бабелла Бейло
14:51
Товариство багатодітних сімей Закарпаття провело в Берегові різдвяне свято
14:29
У горах Рахівщини медики прийняли пологи просто в кареті швидкої допомоги
14:06
В Ужгороді затримали іноземця, який пограбував працівницю візового центру
13:43
Судові та митні рішення: до держбюджету вже надійшло понад 30 млн грн за митні правопорушення на Закарпатті
13:14
Юні баскетболісти знову підтвердили свій високий клас
12:57
ІІ Всеукраїнський турнір з індорхокею «Перечинська зима» збере майже 30 команд
12:21
Аудитори Закарпаття підсумували роботу за 11 місяців
12:00
В Ужгороді після тривалої перерви відбувся огляд-конкурс «Словацький бетлегем – 2025»
11:36
Всі новини
Головне
Публікації
Товариство багатодітних сімей Закарпаття провело в Берегові різдвяне свято
14:29
Юні баскетболісти знову підтвердили свій високий клас
12:57
Біля римо-католицького костелу в Хусті встановили шопку
09:00
У Перечині відбувся другий аншлаговий концерт закарпатського гурту «Марина і компанія»
08:30
Закарпатцям вручили відзнаки за збереження угорських народних традицій
14:26
Всі Публікації
Фото
Відео