92337
12:14 8.102019

Наступного тижня на Закарпатті перевірятимуть систему оповіщення

Життя 2732

16-17 жовтня 2019 року на Закарпатті проводитиметься комплексна перевірка діючої системи централізованого оповіщення цивільного захисту області із залученням всіх засобів доведення інформації (електричні сирени, гучномовці, дротове мовлення).

Про це повідомляють управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації, відділ цивільного захисту населення Ужгородської міської ради.

Прохання до всіх мешканців області та гостей зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися у цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку та ін.), а також сигнали електросирен, розміщених на територіях підприємств та організацій, є навчальними.

Нагадуємо, що уривчасте звучання електросирен означає «УВАГА ВСІМ!». Почувши їх необхідно включати обласне телебачення, радіомовлення (дротове або ефірне) для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому слід діяти відповідно до отриманої інформації.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне